Remont wodociągu w ul. Kilińskiego

Aktualizacja

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, iż w związku z przedłużającym się remontem sieci wodociągowej w ul Kilińskiego w dniu 18.09.2023 r. w godz. 8:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Kilińskiego 1, 1a, 1b, 3, ul. Drzymały 6 oraz ul. Batorego.

Przypominamy, że po ponownym uruchomieniu wodociągu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 


Aktualizacja

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, iż w związku z trwającym remontem sieci wodociągowej w ul. Kilińskiego w dniu dzisiejszym tj. 14.09.2023 r. mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody dla mieszkańców ul. Kilińskiego 1, 1a, 1b, 3, ul. Drzymały 6 oraz ul. Batorego.

Natomiast w dniu 15.09.2023 r. w godz. 8:00-14:00 dla tych samych lokalizacji jw. tj. ul. Kilińskiego 1, 1a, 1b, 3, ul. Drzymały 6 oraz ul. Batorego nastąpi przerwa w dostawie wody.

Jednocześnie przypominamy, że po ponownym uruchomieniu wodociągu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 


Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Żarach uprzejmie informuje, iż z powodu prac remontowych na sieci wodociągowej w ul. Kilińskiego (na odcinku od ul. Staszica do ul. Skarbowej), w dniu dzisiejszym tj. 11.09.2023 r.  w godzinach od 11:00 do 14:00 może wystąpić przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Kilińskiego (na odcinku od ul. Staszica do ul. Skarbowej) oraz ul. Batorego.

Po ponownym uruchomieniu wodociągu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

Jednocześnie informujemy, iż z dniem dzisiejszym przystąpimy do remontu kolejnego odcinka ul. Kilińskiego (od ul. Drzymały do ul. Skarbowej). W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów na tym odcinku.

Remont wodociągu w ul. Kilińskiego potrwa ok. 2 tygodni.

Informacje nt. remontu będziemy na bieżąco aktualizować.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Print Friendly, PDF & Email