Remont rurociągu wody surowej

Aktualizacja

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z .o.o w Żarach uprzejmie informuje, iż zakończono  prace związane z remontem rurociągu wody surowej. W dniu dzisiejszym tj. 13.05.2022 r. nie będzie przerw w dostawie wody.

 


Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Żarach uprzejmie informuje, iż w dniach 9-10 i 12-13 maja 2022 r. kontynuowane będą prace związane z remontem (wymianą) rurociągu technologicznego wody surowej o średnicach DN300 i DN500 w Stacji Uzdatniania Wody nr 1 przy ul. Piastowskiej i Jakubicy w Żarach.

Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja robót była możliwie najmniej uciążliwa dla mieszkańców naszego miasta. Jednak ze względu na charakter oraz skomplikowanie prac w dniach: 10 i 13 maja 2022 r. mogą nastąpić przerwy w dostawie wody dla odbiorców na terenie całego miasta (z wyłączeniem osiedla Zawiszy Czarnego). O ewentualnych utrudnieniach będziemy informować na bieżąco.

W dniach 12 i 13 maja 2022r. w godzinach rannych na stronie internetowej ZWiK Sp. z o.o. zostaną uaktualnione informacje o postępie prac i ich wpływie na dostawy wody dla mieszkańców Żar.

W dniu dzisiejszym pomimo wcześniejszych informacji nie dojdzie do przerw w dostawie wody w związku z realizowanymi pracami remontowymi.

Jednocześnie informujemy, że po ponownym włączeniu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Print Friendly, PDF & Email