PRACA

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o w Żarach zatrudni pracownika na stanowisko:

Konserwator sieci kanalizacyjnej,

Monter sieci wodociągowo – kanalizacyjnej

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie i konserwacja rowów: koszenie, sprzątanie,
  • czyszczenie wpustów ulicznych i sieci kanalizacji deszczowej,
  • obsługa urządzeń do czyszczenia sieci kanalizacyjnej i obiektów,
  • dokonywanie przeglądu kanałów deszczowych,
  • obsługa drobnego sprzętu o napędzie spalinowym, hydraulicznym i elektrycznym stosowanym przy wykonywaniu prac,
  • praca w wykopach,
  • prace remontowe i eksploatacyjne oraz techniczne wewnątrz kanałów, studzienek, komór, zbiorników oraz innych obiektów technologicznych kanalizacyjnych,
  • współpraca z poszczególnymi jednostkami i komórkami organizacyjnymi Spółki,
  • rzetelne, staranne, terminowe i sumienne wykonywanie zadań i powierzonych obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska,
  • utrzymanie sprawności technicznej sieci kanalizacyjnej oraz obiektów sieciowych w celu zapewnienia nieprzerwanego odprowadzania ścieków.

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • prawo jazdy kat. B, mile widziane C
  • gotowość i predyspozycje do pracy w terenie,
  • dyspozycyjność, uczciwość, samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i zdobywanie nowych uprawnień,
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku
  • lokalizacja pracy: Żary

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: zwikzary@zwikzary.pl lub dostarczenie na biuro podawcze Zakładu.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna do rekrutacji