Awaria sieci wodociągowej w ul. Jagiellońskiej

Szanowni Klienci,

W przypadku utrzymującego się niskiego ciśnienia wody lub braku wody w dniu dzisiejszym tj. 27.07.2023 r. (po awarii na sieci wodociągowej przy ul. Jagiellońskiej, która miała miejsce w dniu wczorajszym tj. 26.07.2023 r.), prosimy o zgłoszenie tego faktu pod nr tel. 500-579-355 lub 502-405-138.


Aktualizacja

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że ze względu na wystąpienie kolejnej awarii na sieci wodociągowej w ul. Jagiellońskiej przywrócenie dostawy wody powinno nastąpić do godziny 18:30.

Jednocześnie przypominamy, że po ponownym uruchomieniu wodociągu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.


Aktualizacja

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że usunięcie awarii na sieci wodociągowej w ul. Jagiellońskiej oraz przywrócenie dostawy wody powinno nastąpić do godziny 16:00.

Jednocześnie przypominamy, że po ponownym uruchomieniu wodociągu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody.


Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Żarach uprzejmie informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 26.07.2023 r. doszło do awarii sieci wodociągowej w ul. Jagiellońskiej. W związku z zaistniałą awarią wystąpią przerwy w dostawie wody. Niewykluczone, iż braki w dostawie wody mogą wystąpić na terenie całego miasta, z wyjątkiem osiedla Zawiszy Czarnego oraz Kunic.

Służby techniczne Zakładu Wodociągów i Kanalizacji niezwłocznie rozpoczęły prace naprawcze. Będziemy na bieżąco informować o postępach prac i ich wpływie na dostawy wody dla mieszkańców.

Jednocześnie informujemy, że po ponownym uruchomieniu wodociągu może nastąpić czasowe pogorszenie jakości wody. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Print Friendly, PDF & Email